1. Нові автомобілі
 2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

RAV4 Live

Міський кросовер

Toyota RAV4
 • Сталеві диски 17" з повнорозмірними ковпаками
 • Рефлекторні світлодіодні фари
 • Мультимедійна система з 10,5-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм
6.5 л/100 км
147 г/км
Передній
2.0 Dual VVT-i
Euro 6
173 к. с.
Toyota RAV4
Білий (040)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk


RAV4 Фотодобірка

Огляд на 360°

 • Дизайн

  Створений, щоб вирізнятися з-поміж інших

  RAV4 створений, щоб ним керували, спроектований, щоб вирізнятися з-поміж інших. Це міцний і могутній повноцінний позашляховик з гострим динамічним і водночас елегантним міським стилем. RAV4 — позашляховик з винятковими можливостями, що стильно та безпечно відвезе вас куди завгодно.

 • Потужний та ефективний

  Потужний 2,5-літровий гібридний двигун Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) гарантує надзвичайно плавний рух автомобіля та достатню потужність, а чутливий 2,0-літровий бензиновий двигун з безпосереднім впорскуванням (M20A-FKS) забезпечує вражаюче прискорення та значний крутний момент.

 • Потужний та ефективний

  RAV4 може справляти враження грізного позашляховика, однак він надзвичайно спритний, має чудову видимість та вражаючую маневреність — мрія міського водія. Його загальна довжина становить 4,6 метра, а повне поворотне коло — всього 11 метрів. Жодна дорога не здасться вам завузькою, жоден поворот не буде затісним.

 • Спокій та безпека для всіх учасників дорожнього руху

  Систему активної безпеки Toyota Safety Sense було вдосконалено найновішими інтелектуальними функціями, що гарантують якісно новий рівень допомоги водієві у керуванні. Однак ви можете бути впевненими, що контроль завжди залишається за водієм.

На весь екран Закрити

Наявність та Замовлення

Ви можете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Live з двигуном 2.0 Dual VVT-i, трансмісією Варіатор Multidrive S Передній у кольорі Білий (040) та з інтер'єром Чорна тканина (FA20) в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.