Душевний спокій для всіх учасників дорожнього руху

Інтелектуальні технології на сторожі безпеки всіх учасників дорожнього руху.
/
/
/
/
Система передаварійної безпеки з функцією виявлення пішоходів у темний час доби

В умовах недостатнього освітлення Система передаварійної безпеки з функцією виявлення пішоходів у темний час доби, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, поєднує камеру і радар для виявлення інших транспортних засобів та пішоходів на шляху автомобіля. Якщо зіткнення вважається неминучим, водій отримує звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує своєчасно, автоматично активуються гальма, щоб запобігти або пом'якшити зіткнення. Навіть коли водій реагує, застосовується додаткове гальмування. Окрім виявлення пішоходів та транспортних засобів у темряві, система знаходить велосипедистів і пішоходів на шляху автомобіля у світлий час доби.

Система передаварійної безпеки з функцією виявлення велосипедистів

Система передаварійної безпеки з функцією виявлення велосипедистів, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, поєднує камеру та радар для виявлення велосипедистів та інших транспортних засобів попереду автомобіля. Якщо виникає ризик зіткнення, водій отримує звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує на них, гальма спрацьовують автоматично. Навіть якщо водій натисне на гальма, система застосує додаткове гальмівне зусилля, щоб запобігти або пом’якшити зіткнення. Окрім велосипедистів та автомобілів, система здатна виявляти пішоходів на шляху автомобіля.

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, утримує автомобіль на попередньо обраній швидкості, зберігаючи при цьому мінімальну відстань до автомобіля попереду. Якщо ця відстань скорочується, система автоматично зменшує швидкість, у разі потреби застосовуючи гальма. Якщо відстань знову збільшиться, автомобіль поступово прискориться, доки не повернеться до заданої швидкості. Якщо обмеження швидкості змінюється, система дізнається про це завдяки Системі розпізнавання дорожніх знаків (RSA) та попередить водія, щоб він змінив значення заданої швидкості за допомогою кнопок управління на рульовому колесі.

Адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей

Адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей, що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, дозволяє підтримувати постійну швидкість руху автомобіля, не використовуючи педаль акселератора та зберігаючи мінімальну попередньо задану відстань до автомобіля попереду. Якщо ця відстань скорочується, система активує гальма і зменшує швидкість, щоб зберегти задану дистанцію, а у разі потреби і зупиняє автомобіль. Якщо відстань збільшується, автомобіль почне прискорюватися та/або сповільнюватися, якщо потрібно, доти, доки не повернеться до попередньо обраної швидкості. Зверніть увагу, що ця функція доступна тільки для автомобілів з автоматичною коробкою передач.

/
/
/
/
Cистема утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA)

Використовуючи радар міліметрового діапазону і відеокамеру, Cистема утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA) орієнтується на дорожню розмітку або транспортний засіб попереду, щоб оцінити положення автомобіля на дорозі. Якщо автомобіль починає ненавмисно відхилятися від центру смуги руху, для коригування застосовується функція допомоги у кермуванні. Зверніть увагу на те, що систему можна використовувати лише тоді, коли активовано Cистему попередження з'їзду зі смуги руху (LDA), а також Адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей.

Система автоматичного дальнього світла (AHS)

Система автоматичного дальнього світла (AHS) призначена оптимізувати видимість для всіх учасників дорожнього руху у темний час доби. Камера, розташована під дзеркалом заднього огляду, виявляє вогні зустрічних автомобілів, а також контролює яскравість вуличних ліхтарів. Вона автоматично перемикає дальнє і ближнє світло фар, дозволяючи водієві повністю зосередитися на дорозі, що безпечно і зручно.

Cистема попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA) з функцією допомоги у кермуванні Steering Control

Використовуючи камеру для виявлення дорожньої розмітки попереду, Cистема попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA), що є частиною системи безпеки Toyota Sense, попереджає водія звуковим та візуальним сигналами, якщо його автомобіль починає відхилятися від обраної смуги без увімкнення сигналу повороту. У випадку ненавмисного з'їзду зі смуги руху функція Steering Control застосує коригування рульового управління.

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA)

Система розпізнавання дорожніх знаків (RSA), що є частиною системи безпеки Toyota Safety Sense, відслідковує дорожні знаки, виводячи корисну інформацію, наприклад, поточне обмеження швидкості або обмеження обгону, на TFT-дисплей. Система також подає візуальні та звукові сигнали, якщо ви не дотримуєтеся вимог дорожніх знаків.

Дізнайтеся більше про безпеку Toyota

В Україні стартували продажі нового RAV4 В Україні стартували продажі нового RAV4 Починаючи з 9 лютого 2019 року, українці можуть придбати новий автомобіль RAV4 п’ятого покоління в усіх дилерських центрах мережі Toyota в Україні. Попереднє приймання замовлень Попереднє приймання замовлень 14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Toyota в Україні розпочала приймання замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому. Toyota hybrid drive - відкрийте можливості гібридів! Toyota hybrid drive - відкрийте можливості гібридів! Toyota запрошує українських автолюбителів випробувати гібридний кросовер Toyota RAV4, пройшовши інноваційний тест-драйв Hybrid Drive. Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota «Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. Наш модельний ряд позашляховиків та кросоверів, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» відтепер є стимулом для руху вперед. Toyota - це бренд позашляховиків, який запитує: «Чого ви чекаєте?»