1. Нові автомобілі
  2. Надійність та гарантія
ШВИДКІ ДІЇ

Yaris Cross Active

Субкомпактний міський кросовер

Toyota Yaris Cross
Ціна від
992 505₴
  • 16" легкосплавні диски
  • Світлодіодні передні протитуманні фари
  • Сенсори паркування з функцією автоматичного гальмування
5.7 л/100 км
129 г/км
Передній
1.5 Dynamic Force
125 к. с.
170 мм
Toyota Yaris Cross
Білий перламутр (089)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Гарантія

Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

Гарантія виробника

На автомобіль Yaris Cross Active 1.5 Dynamic Force Безступенева (варіатор) Передній  діє стандартна гарантія Три роки або 100 тисяч км пробігу в залежності від того, що настане раніше.
Дізнатись більше
Yaris Cross | Надійність ФОТО2

Подовжена гарантія

Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля Yaris Cross  замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.

Дізнатись більше

Безпека

Відчуйте безпеку завдяки системі Toyota Safety Sense
  • Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense є набором технологій допомоги водієві для забезпечення безпеки у різних дорожніх ситуаціях — від виявлення потенційних зіткнень до відстеження дорожніх знаків.
  • Ремонт У ДТП можуть потрапити навіть найобережніші водії. На щастя, якою б не була аварія, ви завжди можете подзвонити на лінію авторизованого сервіс-центру Toyota. Наші кваліфіковані фахівці зобов'язуються надати комплексні послуги з ремонту, які допоможуть повернути вашу Toyota у первісний стан.

Toyota Асістанс

З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Асістанс протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Асістанс, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

*Контактні дані на території України та Європи

Зв'язатись

Опційне обладнання

Налаштувати

Toyota пропонує широкий вибір опційного обладнання, що відповідає будь-якому способу життя. Від стильних аксесуарів та інтелектуальних технологій до практичних функцій для будь-яких умов водіння, ми забезпечимо комфорт і надійність вашої подорожі. Повний список опійного обладнання, розробленого саме для вашого автомобіля, можна знайти нижче:

Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 0
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 1
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 2
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 3
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 4
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense 5
Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense
45 720₴

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/equipment-optional/ua/uk?modelId=5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931&carId=ec87a539-69c1-48bf-aae8-b56be613f190&carColourId=94c9fd2e-78c9-4e8b-bf96-c32bba579cdd