Переосмислення тенденцій

Обсяг продажу гібридних автомобілів Toyota сягнув 10 мільйонів одиниць

З моменту випуску першої гібридної моделі Prius уже протягом двадцяти років рівень продажу гібридних авто продовжує зростати. Оскільки обсяг світових продажів гібридних автомобілів Toyota сягнув десяти мільйонів одиниць, ми з гордістю повідомляємо про ще одну хвилю стрімкого зросту у цьому сегменті.

10 мільйонів гібридних моделей

Ми є абсолютними лідерами продажу та виробництва гібридних авто в Європі. Кількість гібридів Toyota складає більше 70 відсотків усіх транспортних засобів з альтернативною технологією приводу, у порівнянні з усіма іншими гібридами, плагін гібридами та електроавтомобілями загалом, які продаються на континенті.

Своїм успіхом на основних ринках Європи вважаємо зріст продажу гібридних автомобілів у 2016 році: Auris на 60%, Yaris на 42% та RAV4 на 41%.

Майже 80% отриманих замовлень припадає на новий Toyota C-HR, який також є гібридним!

10 мільйонів гібридних моделей

З розвитком виробництва найчисельнішої лінії гібридних автомобілів зокрема 15 моделей Toyota та Lexus показник продажу в 2016 році зріс майже удвічі. На сьогодні рівень продажу гібридних авто входить до трійки лідерів усіх продажів на європейському континенті в 2016 році, тож ми на правильному шляху до досягнення мети - збільшення продажів гібридних авто в Європі до 2020 року на 50%.

Ми обіцяємо розробляти та надавати все якісніші продукти й послуги на європейському континенті в рамках філософської концепції Toyota Global Vision. Гібридні автомобілі продовжуватимуть відігравати важливу роль у зниженні впливу транспортних засобів на навколишнє середовище.

У світовому масштабі в гібридах Toyota знижено об'єми викидів СО2 на 77 мільйонів тонн та споживання палива на 29 мільйонів кілолітрів

Найближчим часом автомобільна корпорація Toyota планує випустити низку нових гібридних автомобілів. Нові інноваційні моделі продовжуватимуть дарувати посмішки клієнтам з усього світу.

10 мільйонів гібридних моделей

Більше про

Відповіді на поширені запитання Відповіді на поширені запитання Тут ви можете знайти деякі запитання, які найчастіше виникають і відповіді на них, які допоможуть вам прийняти рішення про перехід на гібридне авто. Стиль, компактність і потужність: Стиль, компактність і потужність: Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. C-HR: у новій версії GR SPORT C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR у 2021 році поповниться комплектацією зі спортивним дизайном — GR SPORT