Toyota Hybrid

Skill Contest

 

Подія була сконцентрована навколо гібридних технологій
Які набувають усе більшої популярності серед українських споживачів.


11 липня 2017 року в Києві відбувся фінал конкурсу професійної майстерності Toyota Hybrid Skill Contest. Конкурс було організовано ПІІ «Тойота-Україна», офіційним імпортером автомобілів Toyota і Lexus в Україні. Як очевидно з назви, подія була сконцентрована навколо гібридних технологій, які набувають усе більшої популярності серед українських споживачів.


Гібридні технології від Toyota сьогодні вважаються одними з найбільш прогресивних з усіх наявних. Компанія є флагманом у їхньому розвитку, пишаючись відмінними показниками продажів авто в Європі та в цілому світі. Всі елементи інноваційної гібридної системи працюють автоматично, без участі водія ‒ від заряджання високовольтної батареї перетворенням енергії руху на електроенергію і до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором. Гібридні автомобілі використовують менше пального, вони більш екологічні та практично безшумні. При прискоренні чи русі на високій швидкості автомобіль використовує синергію потужності ДВЗ та гібридної системи для отримання високих динамічних показників.


Toyota приділяє велику увагу підготовці професіональних механіків, працівників сервісних центрів, а також навчанню продавців-консультантів, які надають клієнтам інформацію про гібридні технології, вичерпно розповідаючи про їхні переваги й актуальність.


Гібриди настільки важливі, що Toyota створила окремий конкурс, не поєднуючи його з іншими змаганнями. Це перший в історії «Тойота-Україна» подібний захід, проведення якого планується зробити щорічним.


Toyota Hybrid Skill Contest проходив у декілька етапів, під час яких учасники демонстрували високий рівень кваліфікації та професіоналізму. За результатами відбіркових турів було відібрано 10 фіналістів. Ними стали:

 • Олександр Гончар, Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві»;
 • Денис Бовкун, Тойота Центр Харків «Артсіті»;
 • Володимир Карандей, Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто»;
 • Олександр Малецький, Тойота Центр Біла Церква «Автосаміт»;
 • Микола Кіцул, Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс»;
 • Андрій Севастьянов, Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс»;
 • Микола Гордовий, Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві»;
• Валентин Савченко, Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор»;
 • Євген Кононенко, Тойота Центр Київ «Автосаміт»;
• Дмитро Теляшенко, Тойота Центр Харків «Автоарт».


11 липня всі фіналісти з’їхалися до Києва, щоб взяти учать у фінальних випробовуваннях. Кожен учасник повинен був проконсультувати клієнта, який прийшов до салону, щодо Toyota RAV4 Hybrid, розповісти і продемонструвати переваги гібридних технологій та автомобіля у цілому. Наступним завданням стало надати консультацію телефоном.


За результатами фіналу переможні місця розподілилися наступним чином.

І місце ‒ Валентин Савченко, «Алмаз Мотор», Дніпро;
ІІ місце ‒ Євген Кононенко, «Автосаміт», Київ;
ІІІ місце ‒ Володимир Карандей, «Класик-Авто», Івано-Франківськ.


Переможець, окрім цінного подарунку, також отримав можливість здійснити поїздку до Іспанії на етап чемпіонату світу з авторалі WRC Rally de Espana, де команда Toyota займає одну з провідних позицій.


Переможців конкурсу визначало поважне журі, до складу якого увійшли представники ПІІ «Тойота-Україна». Вони подякували всім учасникам за активність, оцінили їхній високий професіоналізм та висловили сподівання, що гібридні автомобілі Toyota й надалі будуть популярними серед прогресивних українських споживачів.


За додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

/
/
/

Додаткові матеріали

Toyota на фестивалі Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 2-3 червня в Києві. Обсяг продажу гібридних автомобілів Toyota сягає 10 мільйонів одиниць. Обсяг продажу гібридних автомобілів Toyota сягає 10 мільйонів одиниць. З моменту випуску першої гібридної моделі Prius уже протягом двадцяти років рівень продажу таких авто продовжує зростати. Оскільки обсяг світових продажів гібридних автомобілів Toyota сягає десяти мільйонів одиниць ми з гордістю повідомляємо про ще одну хвилю стрімкого зросту у цьому сегменті. Відповіді на поширені запитання Відповіді на поширені запитання Тут ви можете знайти деякі запитання, які найчастіше виникають і відповіді на них, які допоможуть вам прийняти рішення про перехід на гібридне авто. Приймання замовлень на кросовер  Toyota Highlander Приймання замовлень на кросовер Toyota Highlander У мережі офіційних дилерів Toyota розпочато приймання замовлень на кросовер Toyota Highlander нового, четвертого покоління.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.