Однією з переможниць

Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка

«Автомобіль твоєї мрії — 2018» стала 14-річна українка

В Японії обрали переможців Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018». Однією з переможниць стала 14-річна українка Марія Дмитренко зі своєю роботою «Чарівна тарахтайка». Раніше дівчина перемогла в одній з категорій національного конкурсу, організованого компанією «Тойота-Україна».

Малюнок юної художниці Марії Дмитренко зображає казковий автомобіль майбутнього, що вирує над містами. За кермом сидить дівчинка, а поруч її плюшевий ведмедик. У салоні затишно та водночас креативно, як у дитячій кімнаті маленької мрійниці.

За свою творчу фантазію, мистецьки втілену на папері, талановита українка отримає головний приз конкурсу — подорож разом з одним із батьків на офіційну церемонію нагородження Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018». Церемонія відбудеться у Японії в серпні цього року.

Нагадаємо, що VI Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018», проходив із 11 грудня 2017 року до 11 лютого 2018 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Цьогорічний конкурс став наймасштабнішим в історії національного етапу — було отримано 5 106 конкурсних робіт. Вперше членами журі стали 9 відомих українських художників та арт-діячів. До участі у конкурсі приймалися роботи дітей трьох вікових категорій: до 7 років, від 8 до 11 років та від 12 до 15 років.

Усі переможці VI Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018» отримали цінні призи від організатора заходу — офіційного дистриб’ютора автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». В рамках глобальної стратегії соціальної відповідальності компанія активно підтримує розвиток юних талантів та стимулює наймолодше населення до відкриття нових граней свого творчого потенціалу. Детальніше про конкурс та роботи його учасників можна дізнатися на сайті.

Конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018»

Дивіться також

Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка Нагородження переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка 12 квітня 2019 року у київському Музеї популярної науки та техніки «Eкспериментаніум» відбулась офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу Переможці онлайн-голосування з глядацьких симпатій Переможці онлайн-голосування з глядацьких симпатій Визначено переможців онлайн-голосування з глядацьких симпатій серед учасників 7-го національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019» Dreamcar 2019 - Обрано переможців Dreamcar 2019 - Обрано переможців Обрано переможців Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019», який проходив в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Dreamcar 2019 - Розпочинається онлайн-голосування Dreamcar 2019 - Розпочинається онлайн-голосування З 01 по 20 лютого 2019 року відбудеться онлайн-голосування серед учасників Сьомого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2019»