Розпочався Дев’ятий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021»

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021» від компанії «Тойота-Україна». Приймаємо роботи з 21 грудня 2020 року до 5 лютого 2021-го.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Toyota в Україні.  Робота учасника має бути кольоровою, виконаною особисто дитиною від руки на аркуші формату А3 або А4. Дозволено використовувати будь-який тип паперу й засобу для малювання: фарби, кольорові маркери, фломастери, пастельні олівці тощо.

До конкурсу не будуть допущені чорно-білі малюнки, а також роботи, що містять елементи цифрових технологій, аплікації або не відповідають основним вимогам.

Заявку для участі можна отримати й заповнити в будь-якому дилерському центрі Toyota в Україні чи завантажити її з офіційного сайту конкурсу за посиланням і заповнити самостійно. Для подання роботи потрібно завітати до ДЦ Toyota.

Також цього року стати частиною творчої спільноти Toyota зможуть ще більше учасників. Відтепер роботу можна надіслати у найближчий ДЦ Toyota поштою або Новою поштою. У такому разі заявку слід завантажити заздалегідь на сайті.

Приймаються лише заявки з підписом батьків або опікунів, заповнені на комп’ютері.

Конкурс проводиться серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:

  • 1-ша категорія — діти до 7 років;
  • 2-га категорія — діти від 8 до 11 років;
  • 3-тя категорія — діти від 12 до 15 років включно.
Цьогоріч переможців конкурсу визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли відомі українські митці:

  • Роман Мінін – український художник-монументаліст, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій. Його роботи демонстрували на багатьох виставках в Україні та за кордоном. Цього року Роман став амбасадором конкурсу.
  • Марина Карпій – відома українська фотографиня, блогерка. Марина працює у жанрах portrait та wedding, а також співпрацює з багатьма українськими та світовими брендами.
  • Сергій Майдуков – видатний український ілюстратор, художник. Його ілюстрації прикрашають обкладинки та сторінки всесвітньо відомих видань, серед яких The Washington Post, The Guardian Weekly, The New Yorker. The Diplomat, The Architectural Review, The Boston Globe.

У кожній віковій категорії оберуть трьох переможців, які отримають цінні подарунки:  1-ше місце – графічний планшет;  2-ге місце – аудіоколонка з набором олівців; 3-тє місце – рюкзак з LED-екраном.

Результати конкурсу опублікують на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua до 05 березня 2021 року.

Роботи учасників, що, за підсумками змагання, посіли перші три місця в кожній віковій категорії, братимуть участь у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021», що відбудеться 2021 року в Японії. Організатор конкурсу – компанія Toyota Motor Corporation.

Організатор Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна».

Детальні умови та офіційні правила конкурсу – на сайті dreamcar.toyota.ua.

Дивіться також

Розпочато відбір нових уповноважених дилерів Розпочато відбір нових уповноважених дилерів Toyota розширює офіційну дилерську мережу в Україні й оголошує відбір нових уповноважених дилерів з місцезнаходженням у трьох містах: Краматорську, Черкасах та Чернігові. Приймання замовлень на новий Toyota Yaris Приймання замовлень на новий Toyota Yaris Продажі нового Toyota Yaris в Україні розпочнуться вже у грудні 2020 р. Оновлений Toyota Land Cruiser Prado Оновлений Toyota Land Cruiser Prado Оновлений Land Cruiser Prado 2020 року ще більше зміцнює репутацію одного з найнадійніших повноприводних автомобілів. Старт продажів оновленого LC200 Executive Lounge Старт продажів оновленого LC200 Executive Lounge В Україні починаються продажі оновленого Toyota Land Cruiser 200 в комплектації Executive Lounge, які стартують уже 7 вересня.