Toyota взяла на себе зобов'язання бути лідерами у захисті та поліпшенні стану довкілля.

Toyota взяла на себе зобов'язання бути лідерами у захисті та поліпшенні стану довкілля.

Ми дбаємо про довкілля, у цьому - сенс нашого існування. Toyota налаштована постійно зменшувати вплив нашого бізнесу на навколишній світ і прагне впроваджувати прогресивні технології, продукти та методи роботи, дружні для довкілля та корисні для суспільства в цілому.

Toyota вже має багату історію екологічних досягнень - приміром, Toyota стала першою компанією, яка заснувала окремий бізнес з переробки автомобілів, першими облаштували завод, який не відправляє відходів на сміттєзвалище, і першими почали випускати гібридне авто на водневих паливних елементах, яке не спричиняє шкідливих викидів. Toyota вже чимало досягла, але хоче зробити ще більше, надихати інших, встановлюючи перед собою нові, більш амбітні екологічні цілі, аби побудувати краще майбутнє.

Виклики Toyota щодо навколишнього середовища до 2050 року
Екологічна місія для кращого майбутнього

Хоча Toyota і пишається своїми інноваційними розробками екологічних технологій, але вважає, що може досягти ще набагато більше. Toyota розробила пакет амбітних завдань, над виконанням яких буде працювати до 2050 року, аби не лише дотримуватися правила нульового впливу на довкілля, а й забезпечити екологічні вигоди.

Глобальна мета нашої місії полягає в тому, щоб поліпшити життя, використовуючи нові технології, нові методи роботи та нові підходи до скорочення викидів, збільшення глибини переробки, захисту природних ресурсів та використання екологічно чистих відновлюваних джерел енергії, допомагаючи людям у всьому світі жити та працювати у гармонії з природою.

Краще повітря
Забезпечення сталої мобільності для всіх

Toyota, як один з провідних світових виробників автомобілів, дуже добре усвідомлює свою відповідальність за стан довкілля. Це усвідомлення має практичні результати, зокрема у вигляді створення транспортних засобів, що мають мінімальний вплив на навколишній природний світ. Це наші провідні світові гібриди, електромобілі та Mirai, перше у світі серійне авто на водневих паливних елементах.

Toyota також досліджує альтернативні види палива з відновлюваних джерел та працює з партнерами у напрямку розробки більш екологічно чистих і ефективних інтегрованих транспортних систем.

Краща планета
Гармонійне майбутнє для людей, продуктів і планети

Toyota постійно знаходиться у пошуку шляхів зменшення негативного впливу на довкілля. Це стосується не лише транспортних засобів, які ми виробляємо, але й процесу їхнього виготовлення та ресурсів, які в ньому використовуються. Аби забезпечити ощадливе використання природних ресурсів, збільшення корисності наших продуктів та розширення можливостей для переробки та компенсації витраченої енергії ми відштовхуємося від чотирьох головних постулатів, чотирьох рятівних човнів - скорочення, вторинне використання, переробка та відновлення.

У всьому світі Toyota нарощує використання низьковуглецевих, поновлюваних джерел енергії, а також створює нові низьковуглецеві матеріали з органічних продуктів.

Краще життя
Суспільство, де люди та природа перебувають у гармонії

Може здатися дивним, що гасло "Повертаючись до природи" проголосила саме автомобільна компанія. Але насправді цей заклик цілком логічний, якщо взяти до уваги наше тверде рішення у своїй діяльності завжди дбати про довкілля. Ми прагнемо здійснити позитивний вплив на суспільство, на планету та її людей, залишаючи стан речей кращим, ніж ми отримали.

Просто краще
Безпечний, відповідальний та легальний бізнес

Toyota прагне до захисту та покращення стану довкілля, тому не лише розробляє власні керівні принципи для безпечної і відповідальної діяльності, а також пильнує за дотриманням екологічних стандартів усюди, де працюють виробництва і продаються автомобілі Toyota.

Такий підхід передбачає оцінку впливу транспортного засобу на довкілля протягом усього його життєвого циклу, від проектування і виготовлення до використання споживачами й процесу утилізації. Ми також певні, що застосовуємо належні процедури для усунення всіх екологічних ризиків та небезпек.

Сертифікат
ISO 14001 в ПІІ «Тойота-Україна»

Ми цінуємо сертифікат ISO 14001 та запропоновані ним інструменти, які допомагають на шляху до постійного вдосконалення екологічної діяльності. Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту.

Еко-акція
«Купив машину? Посади дерево!»

Щороку в Києві проходить еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!». Активну участь в озелененні міста щороку приймають співробітники ПІІ «Тойота-Україна» та члени їх сімей, також акція підтримується клієнтами та співробітниками Тойота Центр Київ «Сіті Плаза».

Соціально-екологічна акція
Всесвітній день прибирання

Кожного року у вересні відбувається «Всесвітній день прибирання» – світова екологічна акція з прибирання сміття та очищення зелених зон і насаджень від забруднення. Захід активно підтримують співробітники ПІІ «Тойота-Україна» разом зі своїми сім’ями. Працівники дилерських центрів також залюбки долучаються до ініціативи та присвячують свій час очищенню довкілля заради спільної мети – зробити світ чистим.

Детальніше про це

Просто краще Просто краще Протягом десятків років Toyota закладає у свій бізнес міцний фундамент, який гарантує дотримання екологічних стандартів та охорони навколишнього середовища. Краща планета Краща планета Дізнаєтесь, що ми зробили, робимо і плануємо здійснити у майбутньому, аби досягти гармонії між людьми, продуктами та планетою. Краще повітря Краще повітря Наша дорожня карта об'єднує широкий спектр екологічних технологій- гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Toyota розробила пакет амбітних завдань, над виконанням яких буде працювати до 2050 року, для дотримання правила нульового впливу на довкілля,