Toyota - не лише компанія, що забезпечує комплексні мобільні рішення. Ми - громадяни світу, й, відповідно, несемо відповідальність за планету, тож мусимо залишити її в кращому стані, ніж отримали. У цьому розділі йдеться про зусилля, яких Toyota докладає для формування майбутнього суспільства в гармонії з природою.

"Лише продовжуючи бути лідером у царині захисту навколишнього середовища, ми зможемо досягти успіху."

Дідьє Лерой, виконавчий віце-президент TMC

Підвищення обізнаності

Аби досягти мети зі створення кращого світу для дітей, слід роз'яснити їм важливість проблем довкілля. Тож це - один із основних напрямів нашої роботи. Паралельно ми підвищуємо поінформованість щодо екологічної проблематики наших працівників, а також членів територіальних громад, поряд з якими ми працюємо. Як ми це робимо? Для цього у нас є екологічна кампанія "Зелений місяць" еко-акція "Купив автомобіль? - Посади дерево". У цьому розділі ви дізнаєтесь про те, що поєднує усі ці дуже різні елементи на шляху до досягнення нашої мети з поширення знань.

/
Прогресивне мислення

Раніше люди жили в гармонії з природою. Але у теперішні часи зв'язок значно послабився. Наслідком стали природні катаклізми, на кшталт глобального потепління. Тож нам слід повернутися до першооснов. Як компанія ми з одного боку потребуємо інновацій та нових шляхів підтримання якості життя (економіка), з іншого - збереження і навіть відновлення природи (екологія).

/

Детальніше про це

Краща планета Краща планета Дізнаєтесь, що ми зробили, робимо і плануємо здійснити у майбутньому, аби досягти гармонії між людьми, продуктами та планетою. Краще повітря Краще повітря Наша дорожня карта об'єднує широкий спектр екологічних технологій- гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Toyota розробила пакет амбітних завдань, над виконанням яких буде працювати до 2050 року, для дотримання правила нульового впливу на довкілля, Турбота про навколишнє середовище Турбота про навколишнє середовище Ми зобов'язані бути лідером у справі захисту та поліпшення довкілля. Дізнайтеся про екологічні досягнення, якими ми пишаємося, та нашу екологічну місію.