Кар'єра в компанії

«Тойота-Україна»

Кар’єрне зростання в компанії «Тойота-Україна»

Компанія «Тойота-Україна» підтримує постійний розвиток діяльності брендів Toyota та Lexus в Україні, спираючись на ключові пріоритети високої якості та задоволеності клієнтів.
Ми наполегливо працюємо над зміцненням брендів Toyota та Lexus в Україні, поєднуючи екологічні фактори та задоволеність від керування автомобілем, для того щоб відповідати очікуванням українських клієнтів.

«Тойота» в Україні Офіційний імпортер та дистриб’ютор Toyota і Lexus

Підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» було засновано у 2003 році. Починаючи з 2004 року ми стабільно збільшуємо частку ринку, за цей час в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні було реалізовано понад 100 тис. автомобілів марки Toyota.
Наразі наша дилерська мережа налічує 29 дилерських центрів і 30 сервісних станцій Toyota та 6 дилерських центрів Lexus.
Ми цінуємо кожного клієнта і щодня сумлінно дотримуємося основного правила — «Клієнт перш за все».

Маруяма Юкічі (Генеральний Директор ПІІ «Тойота-Україна»)
Маруяма Юкічі (Генеральний Директор ПІІ «Тойота-Україна»)
Зацікавлені у роботі в міжнародній компанії?
Не зволікай та поцікався, як відбувається процес працевлаштування в компанії.

Які професійні якості для нас важливі?
  • Бажання розвиватися і готовність наполегливо вирішувати професійні виклики. 
  • Бути відповідальним та керуватись фактами, перш ніж приймати відповідні бізнес рішення.
  • Мати сильні організаційні навички та вміння планувати. Якщо Ви командний гравець та поважаєте роботу колег. 
  • Мати творчий підхід до роботи та пристрасть до автомобілів (якщо це актуально для виконання функціональних обов’язків). 
  • Мати відмінні комунікативні навички
Глобальна стратегія Toyota
Дізнайтеся бізнес-стратегію та основні принципи діяльності, якими ми керуємось під час ведення нашого бізнесу.

Toyota прокладає шлях у майбутнє мобільності, збагачуючи життя у всьому світі найбезпечнішими та найнадійнішими засобами пересування.
Ми цінуємо кожного клієнта і щодня сумлінно дотримуємося основного правила — «Клієнт перш за все».

Концепт дерева

У своїй діяльності компанія Toyota дотримується концепції дерева.
Дерева міцні від природи – вони приносять користь планеті та ростуть протягом сотень років. Наші принципи схожі на коріння дерев, адже все, що ми робимо, коріниться у наших переконаннях. Розлогі та надійні корені підтримують міцний стовбур – силу та стабільність Toyota. На гілках ростуть 12 плодів, що асоціюються з нашим баченням бізнесу. Таким чином, дерево слугує метафорою того, як ми об’єднуємо зусилля задля досягнення успіху.

Це може зацікавити

Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв В умовах карантину особистий автомобіль стає найоптимальнішим засобом пересування. Однак потрібно пам’ятати про заходи безпеки — автомобіль слід регулярно дезінфікувати як всередині, так і зовні. Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» ПІІ "Тойота Україна" спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!» провели екологічну акцію «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 21 вересня 2019 року співробітники компанії «Тойота-Україна» взяли участь у міжнародному екологічному заході «Всесвітній день прибирання» та приєднались до ініціативи зробити світ чистим. Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення міста.
Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Японський сад у Києві від Toyota: компанія провела щорічну екологічну акцію Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» 21 жовтня 2017 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Сертифіковано ISO 14001 Сертифіковано ISO 14001 Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту. Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Ми неймовірно раді оголосити про наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом та Міжнародним паралімпійським комітетом, що триватиме до 2024 року.