12 жовтня 2019 року відбулась щорічна акція «Купив машину? Посади дерево!»

12 жовтня 2019 року відбулась щорічна акція «Купив машину? Посади дерево!» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Цей захід став доброю традицію, який кожного року об’єднує співробітників, партнерів компанії разом з їх сім’ями заради спільної мети – озеленення міста та збільшення площі зелених насаджень.

Цього року, протягом 2,5 годин ми висадили 120 дерев сортів : катальпа, сумах, сакура і магнолія, а також близько 200 кущів, квітів та ґрунтопокривних рослин на ділянці навпроти салону «Тойота Сіті Плаза» в Оболонському районі столиці.

Вже дев’ятий рік поспіль, завдяки екологічній акції та спільним зусиллям співробітників, компанія «Тойота-Україна» створює унікальний шматочок Японії у вигляді японського саду, який відкритий для всіх киян і гостей столиці, щоб кожен зміг насолодитися японською культурою і красою.

Ми дякуємо усім співробітникам, які підтримати корпоративну акцію та присвятили свій час висадженню рослин, а також зацікавлені бачити вулиці нашого міста зеленими й квітучими.

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

«Я залюбки вже не перший рік долучаюсь до екологічного заходу «Купив машину? Посади дерево!», цього року я також запросила своїх друзів до участі. Мені дуже приємно, що компанія в якій я працюю дуже відповідально ставиться до навколишнього середовища, та ініціює різні соціальні і екологічні заходи, щоб поліпшити екологічне становище нашого міста. Завдяки нашим спільними зусиллями вдалося створити мальовничий куточок Японії в нашому місті», – прокоментувала Марія, співробітниця компанії «Тойота-Україна».

Мета проєкту «Купив машину? Посади дерево!» має дуже масштабний та позитивний вплив на наше довкілля, ви можете це усвідомити, дізнавшись, що одне дерево за рік зазвичай виробляє 100-200 кг кисню. Цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також всього лише одне дерево здатне поглинути за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. Саме тому за життя таки варто посадити, як мінімум, одне дерево.

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

Підтвердженням того, що компанія «Тойота-Україна» піклується про навколишнє середовище та шанобливо ставиться до екології є сертифікат системи екологічного менеджменту згідно з міжнародним стандартом ISO 14001, який компанія отримує з 2013 року та успішно проходить сертифікацію щороку.

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

Дивіться також

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» 21 жовтня 2017 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Сертифіковано ISO 14001 Сертифіковано ISO 14001 Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту. Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Ми неймовірно раді оголосити про наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом та Міжнародним паралімпійським комітетом, що триватиме до 2024 року. Революція роботів Toyota Революція роботів Toyota Роботи і штучний інтелект пропонують нам надзвичайно широкі можливості для майбутньої мобільності — від надзвичайно важливого догляду за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями до революційної зміни шляхів взаємодії з нашими автомобілями.