1. Плагін-гібриди
ШВИДКІ ДІЇ

Відкрийте для себе Плаг-ін гібридні автомобілі

Як і гібриди, Плаг-ін гібридні автомобілі та позашляховики, що живляться від електромережі, поєднують електричну потужність із бензиновим двигуном. Toyota PHEV мають більший акумулятор і ширший діапазон опцій для заряджання Плаг-ін гібридів, тому забезпечують кращі можливості керування на електричному приводі (до 75 км) і водночас мають бензиновий двигун для тривалих подорожей. Нова лінійка оснащена найпотужнішою гібридною електричною технологією Toyota, що забезпечує динамічну продуктивність і ефективність для впевненого руху вперед.

Чому Плаг-ін-Гібрид?

Звична заправка

Заправляйте ваш Плаг-ін гібрид легко. Заправляйте бензин, як зазвичай на заправці, щоб використовувати двигун внутрішнього згорання для тривалих подорожей.

Плаг-ін

Для швидкої і зручної зарядки встановіть удома настінний блок, а також застосовуйте громадські станції заряджання для зручності у дорозі. Ви також можете заряджати свій Плаг-ін гібрид Toyota вдома від стандартного джерела живлення протягом тривалого часу або протягом ночі.

Менше викидів

Завдяки можливості подорожей лише на електричному приводі Плаг-ін гібрид Toyota може проїхати до 75 км без споживання пального і викидів вихлопних газів.

Як це працює?

Такі Плаг-ін гібриди, як Toyota RAV4, мають надзвичайний запас ходу і зручність гібридних моделей, забезпечуючи чудові можливості електромобілів. Натисніть анімацію, щоб побачити, як працюють наші Плаг-ін гібриди.
  • Заряджання/заправка

    Заправте бак на заправці, як зазвичай. Заряджайте акумулятор у дорозі на громадських зарядних станціях або вдома за допомогою настінного блока Toyota або від розетки.

  • Водіння електромобіля

    Акумулятор живить електродвигуни, обертаючи колеса і рухаючи транспортний засіб уперед.

  • Звичайне водіння

    Бензиновий двигун збільшує потужність і запас ходу для подолання великих відстаней, а також заряджає акумулятор.

Перегляньте нашу пропозицію електрифікованих автомобілів

Часті питання

Гібридні та Плаг-ін гібридні  автомобілі використовують схожі технології, але мають ключову відмінність. Обидва легко перемикаються між двома джерелами живлення: бензиновим двигуном і гібридною самозарядною батареєю. Однак плагін-гібридні автомобілі оснащені акумулятором більшої ємності, що забезпечує ліпшу електропродуктивність.

Деякі Плаг-ін гібриди Toyota можуть проїхати в суто електричному режимі до 75 км. Якщо акумулятор розряджається під час тривалих поїздок, автомобіль плавно переходить у режим гібридного автомобіля, поєднуючи використання бензину й регенеровану енергію в акумуляторі, аби доставити вас до місця призначення.

Є кілька способів підзарядити Плаг-ін гібрид. Наприклад, підключитися до домашньої електромережі, а заряджання в нічний час є зручним і у багатьох випадках економічним. Для досягнення оптимальної швидкості заряджання потрібен спеціальний кабель і настінний блок, що дозволить повністю зарядити акумулятор всього за кілька годин — час, який можна порівняти з часом заряджання деяких смартфонів.

Плаг-ін гібриди можуть заощадити ваші гроші багатьма способами. Регулярне заряджання значно знизить витрати пального: з повністю зарядженим акумулятором деякі Плаг-ін гібридні автомобілі Toyota можуть проїхати до 100 км всього на літрі пального. Низькі викиди CO2 часто також впливають на дорожній податок і податок на службові автомобілі, а також звільняють від плати за в'їзд до центру міста. А через менше зношування таких деталей, як гальмівні колодки та диски, Плаг-ін гібридні автомобілі  можуть бути дешевшими в обслуговуванні.

Акумулятори Плаг-ін гібридів Toyota розраховані на весь термін служби автомобіля. Для додаткової впевненості на кожну батарею надається гарантія строком на п'ять років або 100 000 км*, до того ж щорічна перевірка працездатності гібрида Hybrid Health Check продовжує термін дії гарантії до 10 років. Коли термін служби акумулятора добігає кінця, програма Toyota щодо його повернення забезпечує безпечне та відповідальне поводження з батареєю.

 

*Що настане раніше