1. Discover Toyota
 2. Beyond Zero
 3. Більше, ніж низькі викиди
ШВИДКІ ДІЇ

Уявіть вихід за межі нульових викидів

Минуло 25 років відтоді, коли ми стали піонерами в галузі електрифікованих технологій, випустивши Toyota Prius. Ми продовжуємо працювати над електрифікацією і не почуватимемося задоволеними, доки для кожного клієнта не знайдеться рішення, що підходить саме йому і нашій планеті. Вже сьогодні ми маємо величезну кількість різноманітних електрифікованих рішень: гібриди, гібридні Плаг-ін електромобілі (PHEV), акумуляторні електромобілі (BEV) й автомобілі на водні. І зараз нашою метою є не лише досягнення нульового рівня викидів, а вихід за межі нуля. Ми прагнемо створювати транспортні засоби, які мають позитивний вплив. Такі, як Mirai на водневому двигуні, що залишає по собі лише воду й очищає повітря під час руху.
 • Гібриди та Плаг-ін гібриди

  Ми пройшли довгий шлях із часів виходу на ринок культового Toyota Prius, першого у світі гібридного автомобіля масового виробництва. Завдяки нашому 25-річному досвіду сьогодні на дорогах з'явилися мільйони гібридів. Ці високопродуктивні автомобілі можуть працювати майже 70% часу в електричному режимі. І найближчими роками ми побачимо ще більший прогрес.

 • Лінійка Toyota bZ

  Toyota bZ — це сімейство акумуляторних електричних моделей наступного покоління, що виходять за межі нуля. Перший із цих повністю електричних автомобілів вирізняється й іншими інноваціями, такими як технологія електронного керування та заряджання від сонячних батарей.

 • Mirai

  Toyota Mirai — це втілення енергії та сили водню. Це перший у світі серійний автомобіль на водневих паливних елементах, і наразі випущене його друге покоління. Mirai — це автомобіль, який уже долає межі «нуля». Залишаючи по собі лише чисту воду, він ще й очищує повітря під час руху.

Кращий світ Beyond Zero

Дізнайтесь більше

Виходячи за кордони обмежень

Дізнайтесь більше

Поза межами очікувань

Дізнайтесь більше

Вихід за межі перешкод

Дізнайтесь більше

Історії за межами можливого

Дізнайтесь більше