1. Discover Toyota
 2. Новини
 3. reasons-the-toyota-hilux-rules-the-earth
ШВИДКІ ДІЇ

10 причин, чому Toyota Hilux править світом


 •  1. Він пережив Top Gear

  Усіх, хто сумнівався в монументальній міцності Hilux, приголомшив випуск Top Gear 23 листопада 2003 року. Тоді ведучі намагалися зруйнувати автомобіль все більш складними способами. Hilux пережив і повінь, і вогонь; на нього впав фургон; його скинули з багатоповерхівки. Така живучість викликала хвилю інтересу до можливостей автомобіля, який багато хто вважає найміцнішим автомобілем у світі.


 • 2. Став першим автомобілем, що доїхав до Північного магнітного полюса

  У 2007 році Hilux став перший автомобілем, що доїхав до Північного магнітного полюса.–Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон (Jeremy Clarkson) був за кермом.

 • 3. Hilux вирушив на вулкан ― і переміг!

  Через три роки, у 2010 році, ведучий Top Gear Джеймс Мей (James May) за кермом Hilux піднявся на вершину сплячого вулкану, щоб встановити там моніторингове обладнання для вчених. Незабаром вулкан прокинувся, викинувши у небо величезну хмару попелу на 30 000 футів.

 • 4. За неофіційними даними, в задній частині Hilux можуть поміститися три верблюди

 • 5. Південний полюс ― простіше простого

  Не бажаючи задовольнятися «лише» Північним полюсом, у 2010 році Hilux― заправлений реактивним пальним― успішно здійснив поїздку на 5 900 миль до Південного полюсу без жодних технічних несправностей.


 • 6. Hilux допоміг побити рекорд швидкості газонокосарки

  У 2010 році Hilux був обраний як допоміжний транспортний засіб для проєкту Runningblade― спроби британців завоювати світовий рекорд швидкості на суші... для газонокосарки! Команда на чолі з перегонником Доном Уельсом (Don Wales) побила попередній рекорд у 80,7927 милі на годину, встановлений Бобом Клівлендом (Bob Cleveland) на озері Бонневілль Солт Флетс, США, у 2006 році. Команда розвинула неймовірну швидкість у 87,883 милі за годину!


 • 7. Він здатний і на це!

  Цей сильно модифікований Hilux зображено під час недавнього турне «Північне Сяйво» в Норвегії, де температура опускалася до мінус 25 градусів за Цельсієм!

 •  8. Hilux допомагає рятувати диких тварин

  Благодійна організація Tiggywinkles в британському місті Ейлсбері управляє найбільшою в світі клінікою для диких тварин. Її працівники використовують модель Hilux Double Cab в комплектації Invincible для порятунку хворих, поранених і осиротілих диких тварин. Hilux Double Cap перевозить команди Tiggywinkles пересіченою місцевістю та дозволяє їм дістатися до віддалених місць.

 • 9. Він посів друге місце в одному з найскладніших ралі у світі

  Перегонник ралі Жініель де Вільєрс (Giniel De Villiers) за кермом Hilux посів третє та друге місце у виснажливому ралі Дакар у 2012 і 2013 роках відповідно.

 • 10. Минулого року Hilux врятував вантажівку

  Під час тогорічних заморозків Hilux врятував вантажівку з причепом, приблизно в 5 разів важчу за себе,яка застрягла на вкритій льодом дорозі в Англії.