1. Нові автомобілі
  2. Hybrid
ШВИДКІ ДІЇ

Почувайтеся щасливими

Насолоджуйтеся гарним зчепленням під час кермування. Навіть якщо попереду непростий відрізок дороги, ви можете впевнено рухатися далі. Гібридний двигун пропонує досить гарну паливну економічність.

Водіння без стресу

Вирізняючись балансом потужності та практичності, Corolla Cross Hybrid досить гарно підходить, аби підвезти дітей до школи, заїхати в супермаркет, та вирушити на вихідні всією родиною та інших сімейних завдань. Почувайтеся впевнено незалежно від пори року. Оцініть маневреність і швидкий відгук на рухи керма завдяки гібридній системі Toyota п'ятого покоління. Ефективний кросовер, створений для зручності сімейного життя

Насолоджуйтеся поїздкою

Кожен пасажир Corolla Cross може оцінити стійкість автомобіля на дорозі та комфорт їзди завдяки багатоважільній задній підвісці. Насолоджуйтеся вивіреною керованістю та плавним проходженням нерівностей. Збільшений дорожній просвіт забезпечує вище положення водія, відтак він матиме чудовий огляд навколо. Подорожуєте ви містом чи бездоріжжям, самостійно чи з маленькими дітьми — ви приїдете до пункту призначення розслабленими і впевненими завдяки Corolla Cross.

Як це працює?

Завдяки нашій новій гібридній технології 5-го покоління Corolla Cross є передовим гібридом Toyota. Працюючи так само, як і звичайні автомобілі, гібриди забезпечують ліпшу в своєму класі паливну економічність без потреби постійно звертати увагу на запас ходу. Заправляйтеся, як зазвичай. Оскільки Toyota Hybrid — це самозарядна установка, вам не потрібно підключати авто до розетки, щоб зарядити акумулятори. І це ще не все. Використовуйте рекуперативне гальмування для накопичення електроенергії під час гальмування або руху накатом.