1. Нові автомобілі
  2. Practicality
ШВИДКІ ДІЇ

Створений, аби зробити життя простішим

Ідеальний на кожен день

Corolla Cross поєднує у собі міцність сімейного автомобіля з інтуїтивно зрозумілим дизайном кросовера. До того ж він пропонує великий простір над головою та для ніг, а доступ до його просторого багажника став зручнішим завдяки більшій місткості та дверцятам, які широко відчиняються.
  • Місткість, яка вражає Завдяки заднім сидінням, які складаються у співвідношенні 60/40, можна легко звільнити місце для валіз, велосипедів і всього, що вам потрібно взяти з собою.
  • Легкий доступ до салону Широкі задні дверцята допоможуть вам легко занести втомлених маленьких пасажирів додому, не потурбувавши їхнього сну.
  • Візьміть усе необхідне з собою Винятковий об'єм багажного відділення означає, що в автомобілі вистачить місця для всього: і для спеціального екіпірування, коли везете дітей до спортивних секцій, і для усіх необхідних речей під час поїздки за місто з близькими.

Зробіть свій день яскравішим

Великий панорамний дах наповнює салон світлом, створюючи відчуття більшого простору. У привітному салоні Corolla Cross кожен почувається як удома.

Вмостіться зручніше та розслабтеся

Великі задні сидіння з достатнім простором для ніг і зручними підголівниками дозволяють пасажирам різної статури насолоджуватися комфортною поїздкою. Ідеально підходить для далеких подорожей.

Нехай уся ваша родина буде щасливою

Corolla Cross ласкаво запрошує пасажирів різної статури до затишного просторого салону, в якому буде зручно кожному. Достатній простір для ніг і над головою, складані підлокітники, вентиляційні отвори у зоні сидінь заднього ряду — все це створює винятковий комфорт і допомагає розслаблено насолоджуватися фільмами, відеоіграми та безліччю інших розваг.