1. Нові автомобілі
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

Змінити комплектацію

Highlander Premium

Повнорозмірний кросовер

Highlander - Premium - Повнорозмірний кросовер
Червоний перламутр (3T3)

Двигун

3,5 л Dual VVT-i

Гарантія

3 роки / 100,000 км

Highlander - Premium - Повнорозмірний кросовер

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

9.8 л/100 км

Комбінований цикл


Highlander Фотодобірка

Огляд на 360°

  • НАЙКРАЩЕ З ОБОХ СВІТІВ

    Елегантний та вишуканий, Highlander із його обтічним дизайном упевнено заявляє про себе всім своїм виглядом, а в його розкішному салоні поміститься вся сім’я.

  • ЕФЕКТИВНИЙ ПРИВОД

    Highlander — це гібридний автомобіль, що поєднує в собі найкраще з обох світів. Він здатний пересуватися на високій швидкості під час тривалих подорожей автомагістралями, але характеризується низьким рівнем викидів CO₂ для руху містом. Пересувайтеся так, як хочеться саме вам, обравши з режимів NORMAL, ECO, SPORT і EV, кожен з яких має індивідуальні характеристики.

  • ПРОСТІР ДЛЯ СІМОХ. ПРОСТІР ДЛЯ ЖИТТЯ

    Інтер'єр Toyota Highlander можна адаптувати до ваших потреб. Багажник об'ємом 322 літри забезпечує достатньо місця для всіх речей, навіть якщо в автомобілі перебувають семеро людей. Складіть задній ряд сидінь — і багажний простір розшириться до 865 літрів. Складіть ще й другий ряд сидінь — і отримаєте приголомшливі 1 909 літрів простору для зберігання чого завгодно.

На весь екран Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Highlander Premium з двигуном 3,5 л Dual VVT-i, трансмісією 8-ст. автоматична AWD у кольорі Сірий металік (1g3) та з інтер'єром Чорна комбінована шкіра (LA20) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.