1. Нові автомобілі
  2. Надійність та гарантія
ШВИДКІ ДІЇ

Land Cruiser GR Sport

5-дв. універсал

Toyota Land Cruiser
Ціна від
3 746 250₴
  • Адаптивна підвіска з регулюванням жорсткості — AVS
  • Примусове блокування заднього міжколісного диференціала
  • Система стабілізації положення кузова - E-KDSS
12.1 л/100 км
Повний
3.5 TWIN TURBO
415 к. с.
Постійний повний із пониженою передачею
Автоматична
10-ступенева
Toyota Land Cruiser
Сірий металік (1G3)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Read timed out

Гарантія

Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

Гарантія виробника

На автомобіль Land Cruiser GR Sport 3.5 TWIN TURBO 10-ст. АКПП Повний  діє стандартна гарантія Три роки або 100 тисяч км пробігу в залежності від того, що настане раніше.
Дізнатись більше

Подовжена гарантія

Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля Land Cruiser  замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.

Дізнатись більше

Безпека

Відчувайте себе надійно та безпечно з Toyota Safety Sense
  • Інноваційні технології Toyota Land Cruiser Технології Toyota Land Cruiser гарантують бездоганний рівень безпеки руху під час будь-якої подорожі. Toyota Safety Sense надає абсолютної впевненості навіть на складних маршрутах.
  • Адаптивний круїз контроль Десятиліття досвіду в автомобільній сфері та масштабні дослідження гарантують, що кожна нова Toyota не лише готова до експлуатації – ви можете цілковито їй довіритися. Завдяки передовим технологіям Toyota Safety Sense нашою кінцевою метою є повне усунення дорожньо-транспортних пригод та створення безпечніших умов водіння для всіх.

Ремонт

У ДТП можуть потрапити навіть найобережніші водії. На щастя, якою б не була аварія, ви завжди можете подзвонити на лінію авторизованого сервіс-центру Toyota. Наші кваліфіковані фахівці зобов'язуються надати комплексні послуги з ремонту, які допоможуть повернути вашу Toyota у первісний стан.

Toyota Асістанс

З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Асістанс протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Асістанс, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

*Контактні дані на території України та Європи

Зв'язатись