Toyota представляє: Driven

Історія Майка Конвея

Шлях до перемоги. Історія про пілота Toyota WEC Майка Конвея - сповнена пристрасті та цілеспрямованості, пожертви та подолання невдач. Історія розширення меж до максимуму. Жахлива аварія на перегонах "Інді-500" не зупинила його на своєму шляху, проте беззаперечно зробила його кращим водієм.

Ми слідкували за Майком протягом перегонів "6 годин Спа-Франкоршам", де він був оштрафований на одне коло, але в кінці кінців, йому не вистачило зовсім трішки до перемоги. Другі подіумні місця не тільки приносять розчарування, але й додають запалу для старту на нових перегонах. На Ле-Ман.

/
/
/

Driven - це серія історій про людей і те, чим вони керуються в особистому житті. Прагнення до перемог, пригод та досконалості. Наступні епізоди найближчим часом.

Дивіться також

Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні Попереднє приймання замовлень Попереднє приймання замовлень 14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Toyota в Україні розпочала приймання замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому. Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! З 14 січня в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочнуться тест-драйви пасажирського фургона Proace Verso та вантажного — Proace Van. Автомобілі з пробігом. Перевірені автомобілі з пробігом від Toyota Автомобілі з пробігом. Перевірені автомобілі з пробігом від Toyota Офіційний дистриб’ютор ПІІ «Тойота-Україна» пропонує до вашої уваги автомобілі Toyota з пробігом від Toyota
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.