Toyota представляє: Driven

Історія Майка Конвея

Шлях до перемоги. Історія про пілота Toyota WEC Майка Конвея - сповнена пристрасті та цілеспрямованості, пожертви та подолання невдач. Історія розширення меж до максимуму. Жахлива аварія на перегонах "Інді-500" не зупинила його на своєму шляху, проте беззаперечно зробила його кращим водієм.

Ми слідкували за Майком протягом перегонів "6 годин Спа-Франкоршам", де він був оштрафований на одне коло, але в кінці кінців, йому не вистачило зовсім трішки до перемоги. Другі подіумні місця не тільки приносять розчарування, але й додають запалу для старту на нових перегонах. На Ле-Ман.

/
/
/

Driven - це серія історій про людей і те, чим вони керуються в особистому житті. Прагнення до перемог, пригод та досконалості. Наступні епізоди найближчим часом.

Дивіться також

Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній. Toyota представляє: Toyota представляє: "Мотивовані" – історія Ніка Бріла Зустрічайте Ніка Бріла, шеф-кухаря і власника The Jane в Антверпені (Бельгія), що відзначений двома зірками Мішлен. Безмежні можливості: Toyota на чемпіонаті світу з ралі Безмежні можливості: Toyota на чемпіонаті світу з ралі Після успішного дебюту Toyota Yaris WRC в 2017 році з перемогами на ралі Швеції та Фінляндії команда TOYOTA GAZOO Racing продовжуватиме боротьбу на чемпіонаті світу з ралі 2018 року, який проводиться під егідою Міжнародної автомобільної федерації, переслідуючи ідею розширення меж в ім'я кращого Команда TOYOTA GAZOO Racing | Toyota Україна Команда TOYOTA GAZOO Racing | Toyota Україна На гоночних треках або ділянках ралі по всьому світу є ціла низка автомобільних перегонів, які запалюють автолюбителів. Сьогодні ми об'єднали всі наші міжнародні заходи під одною назвою: TOYOTA GAZOO Racing.
Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України У грудні 2013 року було підписано угоду про співпрацю між ПІІ «Тойота-Україна» та Національним олімпійським комітетом України.