Toyota представляє: Driven

Історія Майка Конвея

Шлях до перемоги. Історія про пілота Toyota WEC Майка Конвея - сповнена пристрасті та цілеспрямованості, пожертви та подолання невдач. Історія розширення меж до максимуму. Жахлива аварія на перегонах "Інді-500" не зупинила його на своєму шляху, проте беззаперечно зробила його кращим водієм.

Ми слідкували за Майком протягом перегонів "6 годин Спа-Франкоршам", де він був оштрафований на одне коло, але в кінці кінців, йому не вистачило зовсім трішки до перемоги. Другі подіумні місця не тільки приносять розчарування, але й додають запалу для старту на нових перегонах. На Ле-Ман.

/
/
/

Driven - це серія історій про людей і те, чим вони керуються в особистому житті. Прагнення до перемог, пригод та досконалості. Наступні епізоди найближчим часом.

Дивіться також

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.