Ідеї щодо майбутнього

Історія спорткарів Toyota (частина 8)

Представлений на Детройтському автосалоні 2014 року, вражаючий концепт-кар Toyota FT-1 є найвищою формою вираження дизайну Toyota. Створений з опорою на спортивну спадщину, він покликаний продемонструвати, який вигляд може мати наше майбутнє.

Майбутня Toyota номер 1

Передньомоторна компоновка FT-1 у поєднанні із заднім приводом дала змогу змістити кабіну назад, завдяки чому покращився розподіл ваги. До того ж, у результаті автомобіль отримав пропорції класичного спорткара. Велике переднє скло, що наче огортає салон, та отвори у бокових вікнах – данина спадщині 2000GT зразка 1967 року.

Сміливіший і простіший дизайн FT-1 став результатом прагнення компанії вдихнути у моделі Toyota більше енергії і пристрасті. Прискорення процесу пішло на користь FT-1, а вихід моделі припав на 40-ву річницю дизайнерської студії Toyota під назвою Calty Design Research зі Сполучених Штатів Америки.

/
/
 
/
Автомобіль і водій як одне ціле

Модель S-FR зразка 2015 року є результатом нашого багатого досвіду виготовлення легких, приємних у керуванні спорткарів, а робота над створенням концепт-кара початкового рівня дала змогу знову вивести на передній план чутливість та інформативність керування. Мета – змусити все нове покоління знову полюбити водіння.

Легкий і компактний кузов S-FR з традиційними для спорткара подовженим капотом, широкою поставою і короткими звисами приховує двигун з переднім розташуванням, який так подобається знаючим водіям, та задньоприводну компоновку і незалежну підвіску.

Такий зосереджений підхід гарантує всі переваги плавності ходу, чутливості, та виняткової керованості і забезпечує відчуття реального взаємозв’язку та близьких стосунків між автомобілем і водієм.

/
/
 
/

З урахуванням спортивної спадщини, що здатна викликати заздрість у будь-якого автовиробника, а також спрямування основних зусиль компанії на виготовлення ще кращих і приємніших у керуванні автомобілів та звабливих натяків на подальші перспективи майбутнє спорткарів Toyota може стати таким самим яскравим і незабутнім, як і багата на пам’ятні моменти історія.

Продовжити подорож

Історія спорткарів Toyota

Родовід тривалістю понад 50 років

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.