Кар’єрні можливості

Можливості для професійного зростання в компанії «Тойота-Україна»

Наша команда створює спільний успіх та досягає рекордних показників разом!
Процес відбору кандидатів в команду «Тойота-Україна» – це індивідуальний підхід до кожного із претендентів на відкриті вакансії в компанії, залежно від позиції, а також вмінь та досвіду потенційного співробітника.

Якщо Ви бажаєте приєднатись до нашої команди професіоналів, будь ласка, ознайомтесь з наступними кроками процесу працевлаштування.

strilka Заявка
Надішліть нам резюме з супроводжувальним листом, заповниши форму нижче та вкажіть ті напрямки професійної діяльності, які Вас цікавлять. Як підтвердження, що ми отримали Ваш лист, на Вашу пошту буде надіслана автовідповідь.

strilka Відбір
1. У разі наявності вакансій, що відповідають Вашим очікуванням, ми надамо Вам зворотній зв’язок та запросимо Вас до нашого офісу на співбесіду з керівником відділу.
2. В залежності від рівня та складності посади, ми запропонуємо Вам пройти відповідне тестування.

strilka Пропозиція про працевлаштування
Фінальний кандидат, який успішно пройшов усі етапи інтерв'ю, отримає пропозицію про працевлаштування з деталізацією умов праці у нашій компанії.

strilka Трудовій договір
Після підписання трудового договору, ми будемо раді вітати Вас в сім’ї «Тойота-Україна».

strilka Адаптація
На цьому етапі Вас очікує найцікавіша подорож з вивчення наших бізнес-процесів, задля найшвидшого процесу інтеграції в нашу команду.Чому Toyota?
  • Ви отримаєте досвід роботи у міжнародній компанії з міжкультурними традиціями, де буде можливість долучитись до різноманітних проєктів та спробувати свої сили у цікавих та амбітних задачах.
  • Ви втілите у життя проєкти, які здивують Україну. У Toyota ми говоримо “Always a better way”. Це означає, що ми постійно впроваджуємо інновації задля створення кращої продукції та послуг. Ми прагнемо бути кращою компанією, в якій співробітники зацікавлені розвиватись. 
  • Ви станете частиною дружньої команди, яка керується принципами взаємоповаги та підтримки. Ми пишаємось тим, що наші співробітники наполегливо ідуть до своєї мети та досягають спільних результатів.
  • Ви розвинете свій професійний досвід, оскільки наш бізнес безперервно розвивається та пропонує співробітникам цікаве робоче середовище та виклики, що стимулюють.
  • Ви відвідаєте навчальні корпоративні програми та зовнішні тренінги, які допоможуть Вам розвивати професійні знання, навички та компетенції.

Це може зацікавити

Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв В умовах карантину особистий автомобіль стає найоптимальнішим засобом пересування. Однак потрібно пам’ятати про заходи безпеки — автомобіль слід регулярно дезінфікувати як всередині, так і зовні. Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» ПІІ "Тойота Україна" спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!» провели екологічну акцію «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 21 вересня 2019 року співробітники компанії «Тойота-Україна» взяли участь у міжнародному екологічному заході «Всесвітній день прибирання» та приєднались до ініціативи зробити світ чистим. Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення міста.
Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Японський сад у Києві від Toyota: компанія провела щорічну екологічну акцію Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» 21 жовтня 2017 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Сертифіковано ISO 14001 Сертифіковано ISO 14001 Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту. Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Ми неймовірно раді оголосити про наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом та Міжнародним паралімпійським комітетом, що триватиме до 2024 року.