Безмежні можливості

Toyota на чемпіонаті світу з ралі

Усі дороги ведуть до кращого

Після успішного дебюту Toyota Yaris WRC в 2017 році з перемогами на ралі Швеції та Фінляндії команда TOYOTA GAZOO Racing продовжуватиме боротьбу на чемпіонаті світу з ралі 2018 року, який проводиться під егідою Міжнародної автомобільної федерації, переслідуючи ідею розширення меж в ім'я кращого. Озброївшись новими знаннями, покращеним Yaris WRC та енергійною командою, всіма необхідними компонентами для незабутнього року, Toyota продовжуватиме пошук у рамках концепції створення найкращих автомобілів..

Історія ралі

/

Багата історія Toyota в міжнародному автоспорті розпочалася на ралі Австралії 1957 року. Після першої знаменної перемоги на чемпіонаті світу з ралі «Тисяча озер» в 1975 році Toyota продовжила список значущих перемог. Палкі шанувальники перегонів, ймовірно, з трепетом згадують досягнення команди Toyota на чемпіонаті світу з ралі наприкінці 80-х та 90-х років завдяки участі всесвітньо відомих гонщиків, таких як Юха Канккунен і Карлос Сайнс, які перебували за кермом легендарних автомобілів Celica GT-Four і Corolla WRC.


До завершення ініціатив заводської команди в 1999 році Toyota увійшла в історію світового чемпіонату з трьома відзнаками виробника та чотирма відзнаками пілотів. Команда припинила участь у чемпіонаті світу з ралі, а у 2015 році Акіо Тойода оголосив про повернення Toyota на чемпіонат у 2017 році.

 


«Завершивши перший сезон у 2017 році на надзвичайно приємній ноті,
Toyota продовжить отримувати нові знання і цього року,
підтримуючи місію зі створення найкращих автомобілів»
Томмі Мякінен (Капітан команди)

 

Toyota Yaris WRC 2018

Toyota Yaris WRC - це ралійний автомобіль нового покоління. Завдяки високопродуктивному 1,6-літровому двигуну з турбонаддувом, інтелектуальній системі повноприводності та тонко налаштованим аеродинамічним характеристикам автомобіль дозволяє безпечно керувати на межі можливого, долаючи найвимогливіші етапи ралі.

Ґрунтуючись на досвіді, отриманому минулого сезону, Yaris WRC 2018 року оснащено новим комплексом аеродинамічних властивостей для збільшення притискної сили спереду та новою системою охолодження, що сприятиме перемозі команди в більш спекотних етапах чемпіонату світу з ралі.

Технічні характеристики автомобіля

Двигун: 1,6-літровий однорядний 4-циліндровий двигун із прямим впорскуванням

Максимальна потужність: Понад 380 к.с.

Максимальний крутний момент: Понад 425 Нм

Коробка передач: 6-ступенева коробка передач з гідравлічним перемиканням

Максимальна швидкість: 201 км / год


Дізнайся про технічні характеристики Yaris,
доступного до продажу в Україні

/

У запалі боротьби

Ознайомтеся з останніми новинами про Toyota з кожного етапу чемпіонату світу з ралі.

Дізнайтеся більше

Знайомтеся з командою

Першокласна та готова розширювати межі в 2018 році,
команда TOYOTA GAZOO Racing складається із пристрасних людей, яка базуються в м. Пупола, Фінляндія, на чолі з чотирикратним чемпіоном світу Томмі Мякіненом.

/
/
Акіо Тойода

Голова команди

/
Томмі Мякінен

Капітан команди

/
Автомобіль № 7

Пілот: Ярі-Матті Латвала

Країна:Фінляндія

Кількість стартів: 182

Досягнення: Віце-чемпіон (2010, 2014 & 2015)

/
Автомобіль № 7

Штурман:Мікка Анттіла

Країна: Фінляндія

Кількість стартів:  193

Досягнення:Віце-чемпіон (2010, 2014 & 2015)

/
Автомобіль № 8

Пілот: Отт Танак

Країна:Естонія

Кількість стартів: 79

Досягнення:3-е місце в чемпіонаті світу з ралі (2017)

/
Автомобіль № 8

Штурман: Мартін Ярвеоя

Країна:Естонія

Кількість стартів: 50

Досягнення:Віце-чемпіон (2010, 2014 & 2015)

/
Автомобіль № 9

Пілот: Есапекка Лаппі

Країна:Фінляндія

Кількість стартів:29

Досягнення: Перша перемога на чемпіонаті світу з ралі (ралі Фінляндії, 2017)

/
Автомобіль № 9

Штурман:Янне Ферм

Країна: Фінляндія

Кількість стартів:29

Досягнення: Перша перемога на чемпіонаті світу з ралі (ралі Фінляндії, 2017)

Путівник чемпіонату світу з ралі

Поєднання водійських навичок, змінних умов та світових локацій чемпіонату світу з ралі робить його дійсно разючим видовищем. Але, на відміну від кільцевих перегонів із загальним стартом, ралі – унікальні перегони, на яких суперники всього на кілька хвилин віддалені від перемоги.

/

Поверхня

/
АСФАЛЬТ
/
ГРАВІЙ
/
СНІГ
/
КОМБІНОВАНА ТРАСА

Дізнайтеся більше про TOYOTA GAZOO Racing

Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній та спеціальній двокольоровій версіях. Toyota представляє: Driven - Історія Майка Конвея Toyota представляє: Driven - Історія Майка Конвея На шляху до перемоги. Історія пілотаToyota WEC Майка Конвея - сповнена пристрасті та цілеспрямованості, пожертви та подолання невдач. TOYOTA GAZOO представила Yaris WRC 2018 TOYOTA GAZOO представила Yaris WRC 2018 Команда TOYOTA GAZOO розпочала новий сезон на автошоу Autosport International, де презентувала останню версію гоночного автомобіля Toyota Yaris WRC. Вихідні за кермом нового Yaris Вихідні за кермом нового Yaris З нагоди випуску нового Toyota Yaris до співпраці було запрошено інстаграм-блогерів, які зголосилися зафіксувати на фото нову модель у місті Лейден, що розташоване в Нідерландах.