Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Зв’язатись з нами
Замовити онлайн консультацію
Завантажити брошури
Моя Toyota

Тойота Центр Харків «Артсіті» 

був відзначений нагородою «Ichiban – 2016»

11 травня 2016 року «Тойота Мотор Європа» оголосила переможців престижної європейської відзнаки «Ichiban – 2016» під час офіційної церемонії нагородження у Римі, Італія.

Тойота Центр Харків «Артсіті» — переможець «Ichiban — 2016»

Було названо 46 найкращих дилерських центрів за результатами діяльності у сфері продажів та післяпродажного обслуговування у 2015 році. Переможцем серед усіх дилерів Toyota в Україні став Тойота Центр Харків «Артсіті».


Філософія «Клієнт – перш за все» завжди була в центрі уваги Toyota і є частиною «ДНК» компанії. Саме за цим принципом було представлено до нагороди 46 європейських дилерських центрів, обраних серед 2300 учасників із 34 країн світу. І відзнака «Ichiban» – це визнання їх досягнень за результатами дослідження рівня задоволеності клієнтів, як в області продажів, так і післяпродажного обслуговування, а також готовності клієнтів рекомендувати дилерський центр. 


Цей рік став ювілейним – 10-м для церемонії «Ichiban» і знаменує перехід від дослідження рівня задоволеності клієнтів до надання найкращого клієнтського досвіду, тобто готовності клієнтів рекомендувати дилерський центр. Такий підхід вимагає особливого способу мислення, що характеризується поєднанням високої емпатії з безкомпромісним впровадженням того, що є найкращим для клієнта.

/


Виступаючи на церемонії нагородження, Йохан ван Зил, Президент «Тойота Мотор Європа», зазначив: «Ми прагнемо не просто бути №1 в серцях і думках наших клієнтів – ми прагнемо, щоб клієнт був №1 в серцях і думках кожного представника дилерського центру на всіх етапах – від першого контакту до післяпродажного обслуговування. Для нас є важливою готовність клієнта рекомендувати нас – і мова йде не про статистику чи гру чисел — мова йде про встановлення справжніх і щирих відносин з нашими клієнтами». 

«Ichiban» – японське слово, взяте з виразу «Okyakusama Ichiban», у перекладі «Клієнт – перш за все». Слово «Ichiban» означає «перший» або «номер один».

/


За історію існування відзнаки «Ichiban» в Україні її володарями ставали: двічі — Тойота Центр Харків «Автоарт» (у 2007 р. та 2010 р.), двічі — Тойота Центр Київ «Автосаміт» (у 2008 р. та 2009 р.), двічі — Тойота Центр Донецьк «Автогалс» (у 2012 р. та 2014 р.), Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем» ( у 2011 р.), Тойота Центр Дніпропетровськ «Алмаз Мотор» (у 2013 р.), Тойота Центр Львів «Діамант» (у 2015 р.) та Тойота Центр Харків «Артсіті» (у 2016 р.).

Дивіться також

УВАГА фальсифікат! УВАГА фальсифікат! Останнім часом у світі почастішали випадки торгівлі фальсифікатом. Якість автозапчастин для всіх автомобілів бренда ретельно контролюється. Премія Ічібан їде до Луцька Премія Ічібан їде до Луцька 16 травня 2017 року у бельгійському Антверпені Toyota Motor Europe нагородив своїх найкращих дилерів премією Ічібан за відгуками клієнтів. Шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota Шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota 11 вересня 2015 року у Києві відбувся шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota. Тойота Центр Львів «Діамант» — переможець премії «Ichiban — 2015» Тойота Центр Львів «Діамант» — переможець премії «Ichiban — 2015» Тойота Центр Львів «Діамант» 4 червня 2015 року в Мадриді отримав щорічну престижну європейську нагороду за результатами діяльності у сфері продажів та післяпродажного обслуговування в 2014 році.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.