Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Зв’язатись з нами
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя ToyotaПремія Ічібан

їде до Луцька

Toyota Motor Europe обрала 45 найкращих дилерів

16 травня у бельгійському Антверпені Toyota Motor Europe нагородила 45 найкращих дилерів із 33 країн премією Ічібан (Ichiban).


Для визначення переможців насамперед враховуються відгуки клієнтів, котрі купували чи обслуговували автомобіль в одному із дилерських центрів Toyota. У 2017 році в Україні нагороду Ічібан отримав Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт».


Філософія «Клієнт – перш за все» (Customer First) завжди була основою діяльності Toyota. Саме тому з 2007 року компанія щорічно нагороджує премією Ічібан тих дилерів, котрі отримали найкращі рекомендації від клієнтів. Кожен співробітник цих компаній щодня і щогодини намагається перевершити очікування клієнтів та отримати найціннішу винагороду — радісну посмішку на його обличчі.


Успіх орієнтованої на клієнта філософії компанії відзначив д-р Йохан ван Зиль (Dr. Johan van Zyl), президент і головний виконавчий директор Toyota Motor Europe. Під час свого виступу на церемонії нагородження він сказав: «Ви всі продемонстрували, як принцип «Клієнт – перш за все» сприяє розвиткові бізнесу та його процвітанню. Toyota прагне стати компанією номер один у Європі щодо рекомендацій клієнтів. Проте наша найважливіша мета – завоювати серця й думки покупців у всьому світі».


Загалом, 2300 офіційних дилерів Toyota зі всієї Європи було номіновано на отримання премії. Вони оцінювалися насамперед за рекомендаціями клієнтів, а також за бізнес-показниками. Повний перелік переможців 2017 року – за посиланням.


За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Дивіться також

5 зірок у рейтингу Euro NCAP 5 зірок у рейтингу Euro NCAP Нові Toyota Corolla та RAV4 2019 року досягли максимального рейтингу безпеки автомобіля в 5 зірок у найостанніших випробовуваннях Euro NCAP. Премія Ichiban 2019 Премія Ichiban 2019 Найкращі дилери Toyota отримали винагороду за успішну роботу з клієнтами Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти Корпорація Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 На міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota офіційно представила новий комерційний автомобіль Toyota Proace та Proace Verso.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.