Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Часті запитання
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя ToyotaПремія Ічібан

їде до Луцька

Toyota Motor Europe обрала 45 найкращих дилерів

16 травня у бельгійському Антверпені Toyota Motor Europe нагородила 45 найкращих дилерів із 33 країн премією Ічібан (Ichiban).


Для визначення переможців насамперед враховуються відгуки клієнтів, котрі купували чи обслуговували автомобіль в одному із дилерських центрів Toyota. У 2017 році в Україні нагороду Ічібан отримав Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт».


Філософія «Клієнт – перш за все» (Customer First) завжди була основою діяльності Toyota. Саме тому з 2007 року компанія щорічно нагороджує премією Ічібан тих дилерів, котрі отримали найкращі рекомендації від клієнтів. Кожен співробітник цих компаній щодня і щогодини намагається перевершити очікування клієнтів та отримати найціннішу винагороду — радісну посмішку на його обличчі.


Успіх орієнтованої на клієнта філософії компанії відзначив д-р Йохан ван Зиль (Dr. Johan van Zyl), президент і головний виконавчий директор Toyota Motor Europe. Під час свого виступу на церемонії нагородження він сказав: «Ви всі продемонстрували, як принцип «Клієнт – перш за все» сприяє розвиткові бізнесу та його процвітанню. Toyota прагне стати компанією номер один у Європі щодо рекомендацій клієнтів. Проте наша найважливіша мета – завоювати серця й думки покупців у всьому світі».


Загалом, 2300 офіційних дилерів Toyota зі всієї Європи було номіновано на отримання премії. Вони оцінювалися насамперед за рекомендаціями клієнтів, а також за бізнес-показниками. Повний перелік переможців 2017 року – за посиланням.


За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Дивіться також

Продажі гібридів Toyota у світі Продажі гібридів Toyota у світі За даними виробника, глобальні продажі гібридних автомобілів (HEV) компанії Toyota перевищили 15 млн одиниць з моменту запуску моделі Prius у 1997 році Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв В умовах карантину особистий автомобіль стає найоптимальнішим засобом пересування. Однак потрібно пам’ятати про заходи безпеки — автомобіль слід регулярно дезінфікувати як всередині, так і зовні. Оголошення результатів конкурсу перенесено Оголошення результатів конкурсу перенесено На жаль, ми змушені перенести оголошення результатів конкурсу “Авто моєї мрії”, який проводився з 12 грудня 2019 р. по 09 лютого 2020 р. в офіційних дилерських центрах Toyota на території України Посилення онлайн-консультацій Посилення онлайн-консультацій Офіційні дилери Toyota посилюють онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.