Офіційні дилери
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя ToyotaПремія Ічібан

їде до Луцька

Toyota Motor Europe обрала 45 найкращих дилерів

16 травня у бельгійському Антверпені Toyota Motor Europe нагородила 45 найкращих дилерів із 33 країн премією Ічібан (Ichiban).


Для визначення переможців насамперед враховуються відгуки клієнтів, котрі купували чи обслуговували автомобіль в одному із дилерських центрів Toyota. У 2017 році в Україні нагороду Ічібан отримав Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт».


Філософія «Клієнт – перш за все» (Customer First) завжди була основою діяльності Toyota. Саме тому з 2007 року компанія щорічно нагороджує премією Ічібан тих дилерів, котрі отримали найкращі рекомендації від клієнтів. Кожен співробітник цих компаній щодня і щогодини намагається перевершити очікування клієнтів та отримати найціннішу винагороду — радісну посмішку на його обличчі.


Успіх орієнтованої на клієнта філософії компанії відзначив д-р Йохан ван Зиль (Dr. Johan van Zyl), президент і головний виконавчий директор Toyota Motor Europe. Під час свого виступу на церемонії нагородження він сказав: «Ви всі продемонстрували, як принцип «Клієнт – перш за все» сприяє розвиткові бізнесу та його процвітанню. Toyota прагне стати компанією номер один у Європі щодо рекомендацій клієнтів. Проте наша найважливіша мета – завоювати серця й думки покупців у всьому світі».


Загалом, 2300 офіційних дилерів Toyota зі всієї Європи було номіновано на отримання премії. Вони оцінювалися насамперед за рекомендаціями клієнтів, а також за бізнес-показниками. Повний перелік переможців 2017 року – за посиланням.


За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Дивіться також

Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota на міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 На міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota офіційно представила новий комерційний автомобіль Toyota Proace та Proace Verso. Proace: вперше офіційно в Україні розпочато прийом замовлень Proace: вперше офіційно в Україні розпочато прийом замовлень В дилерській мережі Toyota розпочато прийом замовлень на нові комерційні автомобілі Proace:пасажирський фургон Proace Verso та вантажний фургон Proace. Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію Поціновувачі бренда Toyota можуть придбати стильний одяг, привабливі сумки, ковдри, парасолі та оригінальні сувеніри. Toyota LC 200 у новій комплектації Special Edition (SE) Toyota LC 200 у новій комплектації Special Edition (SE) В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні триває прийом замовлень на легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser 200 у комплектації Special Edition (SE).
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.