Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla

Раді повідомити, що ми запускаємо рекламну кампанію за участю Toyota Corolla та чотирьох провідних спортсменів України. Головний слоган нашої кампанії – «Витривалість робить тебе легендою». На прикладі успіху зірок українського спорту ми розкажемо, як сила характеру та кропітка праця приводять до перемоги та успіху.
Першим спортсменом, з яким Toyota Corolla розпочала співпрацю, став Олег Верняєв – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики. Олег та його тренер Геннадій Сартинський знають усе про те, як важлива сила волі на шляху до перемоги.

За словами Олега, на загартування олімпійського характеру необхідно близько 12-15 років. Саме такий час знадобився самому спортсменові, аби стати чемпіоном. Олег Верняєв наголошує на важливій ролі батьків у процесі виховання спортивного духу. «Якщо дитина пасує перед труднощами на тренуваннях, не варто поступатися і припиняти заняття. Головне – підтримувати в дитині бажання перемогти всі труднощі, аби здобути перемогу, шляхом правильної мотивації. І метод батога та пряника відмінно працює», – зазначає Олег.

На запитання про найскладніші моменти, коли випробовувалася його витривалість, Олег відповідає, що цей період переживає саме зараз. Торік спортсмен переніс дві операції. Зазвичай відновлюваний період після таких серйозних хірургічних втручань триває близько року. Проте Олег продовжив тренуватися раніше і вже через 9 місяців після операцій виступав на чемпіонаті світу.

На думку Олега, улюбленець мільйонів – автомобіль Toyota Corolla – також має олімпійський характер. Адже його характерна риса – здатність бути лідером та долати труднощі. Дана модель є світовим бестселером Toyota та лідером продажів бренду

«Сподіваюся, що дана рекламна кампанія заохотить українців займатися спортом, бути ще більш наполегливими у прагненні до мети та виховувати в собі активну життєву позицію і витривалість під час іспитів, котрі час від часу дає нам доля. Адже саме витривалість перед труднощами є чи не найголовнішим чинником успіху як відомих особистостей, так і цілих компаній», – ділиться Геннадій Сартинський, головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики.

Яким був шлях до успіху Олега Верняєва та чим для нього самого є співпраця з Toyota Corolla, читайте в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Дивіться також

5 зірок у рейтингу Euro NCAP 5 зірок у рейтингу Euro NCAP Нові Toyota Corolla та RAV4 2019 року досягли максимального рейтингу безпеки автомобіля в 5 зірок у найостанніших випробовуваннях Euro NCAP. Нова Toyota Corolla вже в Україні Нова Toyota Corolla вже в Україні Починаючи з 16 березня, 2019 року у всіх дилерських центрах Toyota в Україні розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління Відкрийте серію гібридів Toyota Corolla Відкрийте серію гібридів Toyota Corolla Гібрид Toyota Corolla вступає в нову еру. Розроблені на революційній платформі Toyota New Global Architecture (TNGA) Toyota Corolla Sedan, Toyota Corolla Hatchback та Toyota Corolla Touring Sports представляють нові гібридні автомобілі для неперевершеного водіння. Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні