Перевірка витривалості на «золото»

Рекламна кампанія від Toyota Corolla продовжується! Нагадуємо, що в рамках проєкту «Витривалість робить тебе легендою» ми ділимося історіями зірок українського спорту та розповідаємо про їхній шлях до перемоги. Учасниками кампанії вже стали Олег Верняєв, олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики. Героїня сьогоднішнього випуску — Юлія Левченко, українська легкоатлетка та віцечемпіонка світу зі стрибків у висоту.

Для Юлії стрибки у висоту не були першим вибором у спорті. В дитинстві дівчина займалася художньою гімнастикою, однак після пережитих фізичних та емоційних навантажень вирішила перейти у легку атлетику. За словами Юлії, стрибки у висоту нагадували веселу гру, в процесі якої тренер не висував таких жорстких вимог, як у гімнастиці. Завдяки цьому тренування почали приносити справжнє задоволення.

Такий вибір виявився правильним. На чемпіонаті світу серед юнаків і дівчат у 2013 році українська спортсменка посіла 13-е місце. А всього через рік, на літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Китаї, Юлія Левченко підкорила свою першу «золоту» висоту. Відтоді її спортивна кар’єра йшла тільки вгору. Цьогоріч дворазова чемпіонка України виграла золото в стрибках у висоту на чемпіонаті Європи U-23, а зараз займається активною підготовкою до літніх Олімпійських ігор 2020.

Окреме місце у своїй історії успіху Юлія відводить тренеру Ірині Пустовойт. За словами спортсменки, саме завдяки гнучкому та нестандартному підходу своєї наставниці вона залишилася в спорті і навчилася перемагати.

На думку Юлії, витривалість — це вміння переносити труднощі. «Коли ти думаєш, що досяг своєї межі й на більше вже не залишилося сил, необхідно проявити волю і хоробрість, щоб продовжувати рухатися далі. Важливо не лише вміти приймати свої поразки, а й збиратися після перемог, щоб гідно виступати на наступних змаганнях», — говорить Юлія.

«У легкій атлетиці є багато напрямів, завдяки чому спортсмен може легше знайти себе. А завдання тренера — вчасно зрозуміти, у якому виді спорту атлет покаже найкращі результати. З Юлією Левченко ми працюємо вже близько 10 років. Вона дуже сильний боєць, здатний боротися до останнього, і її легко тренувати через те, що ми разом йдемо до поставленої мети», — коментує Ірина Пустовойт, заслужений тренер України з легкої атлетики.

Детальніше про історію успіху Юлії Левченко та її співпрацю з Toyota Corolla ви зможете прочитати в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Дивіться також

Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні COROLLA – історія спорткарів Toyota COROLLA – історія спорткарів Toyota На перший погляд, модель Corolla, що є найвідомішим сімейним авто від Toyota та справжнім світовим бестселером, мала б виглядати зовсім недоречно у компанії справжніх спорткарів. Але, правду кажучи, за роки свого існування Corolla випустила кілька дуже популярних спортивних моделей Toyota. Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Ідеї щодо майбутнього – історія спорткарів Toyota Представлений на Детройтському автосалоні 2014 року, вражаючий концепт-кар Toyota FT-1 являє собою найвищу форму вираження дизайну Toyota. Створений з опорою на спортивну спадщину, він покликаний продемонструвати, як може виглядати наше майбутнє. Toyota Corolla. Автомобіль для людей Toyota Corolla. Автомобіль для людей Дізнайтеся про історію моделі Toyota Corolla, першого сімейного автомобіля компанії «Тойота», щоб був спроектований таким чином, щоб перевершувати очікування покупців, і на якому вперше в світі було впроваджено деякі технічні досягнення.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.